Reklama

Po pościgu policjanci odzyskali skradziony samochód

Ł. K.
Jechał skradzionym kilka minut wcześniej samochodem, ale dzięki akcji policji udało się go zatrzymać. Mężczyzna jest dobrze znany katowickim policjantom. Teraz jest podejrzany o kradzież. Oprócz tego w jego mieszkaniu znaleziono narkotyki.

Dzisiaj w nocy policjanci namierzyli skradziony kilka minut wcześniej samochód. Wszystko działo się około godziny 3 w nocy na ul. Jana Pawła II w Katowicach. Mimo sygnałów, kierowca forda nie zatrzymał się do kontroli. Zaczął uciekać samochodem w stronę Chorzowa, a następnie skręcił w kierunku Świętochłowic. Kiedy funkcjonariusze zajechali mu drogę, wysiadł z samochodu i kontynuował ucieczkę pieszo. Biegł do lasu, ale policjantom udało się go dogonić. Okazało się, że auto, którym jechał, to skradziony chwilę wcześniej z os. Tysiąclecia ford. Wartość samochodu to około 68 tys. zł. 45-letni mieszkaniec Katowic jest podejrzewany o kradzież forda. Policjanci znają go już z wcześniej popełnianych przestępstw. Funkcjonariusze przeszukali też mieszkanie 45-latka i znaleźli tam narkotyki. Teraz mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. W najbliższych dniach stanie przed prokuratorem.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij