Reklama

Piłkarze reprezentacji Polski są już w Katowicach. Trenują na stadionie miejskim

G. Ż.
Piłkarska reprezentacja Polski przyjechała dzisiaj do Katowic. Kadra zatrzymała się w hotelu Monopol. We wtorek podopieczni Adama Nawałki zagrają na Stadionie Śląskim towarzyski mecz z Koreą Południową.

Do Katowic piłkarze przyjechali z Wrocławia, gdzie rozgrywali w piątek mecz z Nigerią. Przed hotelem Monopol czekała na nich kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców. Dziś zawodnicy trenowali na stadionie miejskim przy ul. Bukowej. Zajęcia nie odbywały się w Chorzowie, żeby oszczędzić murawę na mecz z Koreą. Na Stadionie Śląskim kadra trenować będzie w poniedziałek.

Mecz z Koreą rozpocznie się we wtorek o godz. 20.45. Na pewno nie zagrają w nim Karol Linetty i Bartosz Bereszyński, którzy odnieśli kontuzje i opuścili zgrupowanie reprezentacji.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij