Reklama

Pił piwo i chciał odjechać samochodem. Zatrzymał go policjant po cywilnemu

Redakcja
Mężczyzna pił piwo na jednej z ulic w centrum Katowic, a następnie wsiadł do samochodu i próbował odjechać. Dzięki szybkiej reakcji policjanta po cywilnemu mężczyzna został zatrzymany. Wcześniej musiał wypić dużo więcej alkoholu.

Mężczyźni szli do samochodu zaparkowanego przy ul. Bankowej. Obydwaj pili piwo, a następnie wsiedli do auta marki Hyundai. Jeden z nich uruchomił samochód i gwałtownie ruszył do tyłu. Hyundai uderzył w zaparkowany samochód. Do sytuacji doszło w niedzielę, 15 kwietnia, ok. godziny 10. Mężczyzn zauważył policjant, który akurat nie był na służbie. Gdy chcieli odjechać, podbiegł do samochodu i wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Następnie wezwał patrol drogówki. W trakcie badania alkomatem okazało się, że 30-letni kierowca jest pijany. Miał ok. 3 promile alkoholu w organizmie.

Podziel się informacją:


Tagi:

Komentarze

  1. Mirek Kwiecień 16, 2018 at 3:47 pm - Odpowiedz

    Popieram i gratuluję cywilnej odwagi do funkcjonariusza

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij