Reklama

Pijany chciał jechać samochodem. Zatrzymali go mieszkańcy

Ł. K.
Wysiadł z auta i wyraźnie się zataczał. Po zrobieniu zakupów chciał wsiąść z powrotem do samochodu. Jednak nie pozwolili mu na to świadkowie. 60-latek stracił prawo jazdy.

Mężczyzna pojechał samochodem na zakupy, ale wrócić musiał na nogach. Zataczającego się 60-latka zauważyli inni klienci sklepu. Wszystko działo się prawdopodobnie na parkingu Lidla przy ul. Wrocławskiej w Bogucicach. Pijany wysiadł z samochodu i poszedł na zakupy. Kiedy chciał wsiąść z powrotem i odjechać, zareagowali świadkowie. Zatrzymali mieszkańca Katowic i wezwali policję. Okazało się, że 60-latek miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Funkcjonariusze od razu odebrali mu prawo jazdy

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij