Reklama

Pieszy potrącony na pasach na ul. Sokolskiej

Ł. K.
Wypadek z udziałem pieszego na ul. Sokolskiej. Poszkodowana została odwieziona do szpitala, a na miejscu trwają czynności policji. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Trwają czynności policji po wypadku, do którego doszło w centrum Katowic. Na ul. Sokolskiej została potrącona 26-letnia kobieta. Kierująca forem focusem uderzyła w pieszą na pasach. Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Sokolskiej i Opolskiej. Wiadomo, że poszkodowana miała niewielkie obrażenia. Stan kobiety nie zagrażał jej życiu, ale została przewieziona na badania do szpitala. Na miejscu policja nadal prowadzi czynności z kierowcą forda. Ruch na ul. Sokolskiej jest utrudniony. Kierują nim strażacy. W kierunku ul. Chorzowskiej tworzą się korki i otwarty jest tylko prawy pas ruchu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij