Reklama

Patronaty

Portal Katowice24.info obejmuje patronatem medialnym wydarzenia o charakterze sportowym, kulturalnym, biznesowym. Decyzja o podjęciu współpracy zawsze poprzedzona jest analizą, ale kilka poniższych warunków musi zostać spełnionych zawsze:

1. Uczestniczymy w wydarzeniach tylko jako jedyny portal informacyjny o zasięgu regionalnym (wyjątkiem są imprezy, które z różnych względów są dla nas prestiżowe).

2. Materiały graficzne z użyciem logo Katowice24.info zawsze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję przed jakimkolwiek publicznym ich użyciem.

3. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszym patronatem, w swojej ofercie zawrzyjcie koniecznie poniższe informacje:

– datę i miejsce wydarzenia

– proponowane i oczekiwane świadczenia w związku z nawiązaniem współpracy

– nazwę/nazwy wszystkich organizatorów

– jakie inne media lub instytucje mają być patronem

Wiadomość z ofertą prosimy zatytułować „Patronat medialny” i wysłać na adres patronat@katowice24.info.

Podziel się informacją:

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij