Reklama

Partia Razem zapowiada, że wystawi kandydata na prezydenta Katowic

Kandydatką w wyborach do sejmiku wojewódzkiego w okręgu katowickim będzie Iza Palińska.

Ł. K.
Partia Razem zaprezentowała kandydatów do sejmiku wojewódzkiego. To na razie koniec przedwyborczych ogłoszeń tego ugrupowania w Katowicach. Jednak Razem zapowiada, że wystawi kandydata na prezydenta miasta.
Wiadomo już kto będzie reprezentował partię Razem w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Pięciu kandydatów przyjechało na katowicki Rynek razem z członkiem zarządu krajowego, Adrianem Zandbergiem. Katowicką kandydatką do sejmiku jest  Iza Palińska – kulturoznawczyni, organizatorka Industriady i jedna z inicjatorek Czarnego Protestu w Katowicach. Na razie Razem nie zdradza planów dotyczących samych Katowic. Chociaż pewne jest to, że partia i współpracujące z nią organizacje mają miejskie aspiracje. Jak poinformowała nas Barbara Słania z zarządu okręgu katowickiego Razem, trwają rozmowy z partnerami. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zapadną decyzje dotyczące wspólnego kandydata na prezydenta Katowic i osób, które będą reprezentowały partię w wyborach na radnych miejskich.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Zbyszko Sierpień 10, 2018 at 11:20 am - Odpowiedz

    Za Industriadę małe tak, za resztę zaangażowania tej pani – STANOWCZE NIE.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij