Reklama

Okradli młodego mężczyznę na ul. 3 Maja. Policja pokazuje ich twarze [WIDEO]

Ł. K.
Kradzież w ścisłym centrum Katowic. Trzy osoby weszły do klatki schodowej za młodym mężczyzną. Zabrali mu osobiste przedmioty o wartości kilku tysięcy złotych. Teraz policja publikuje wizerunek złodziei i prosi o pomoc.

Trzech mężczyzn weszło za 24-latkiem do klatki schodowej. Tam kazali mu oddać wszystkie cenne rzeczy. Poszkodowany stracił m.in. telefon komórkowy, portfel z kartami płatniczymi i wszystkie dokumenty. Wartość skradzionych przedmiotów to 3 tys. zł. Do zdarzenia doszło 4 listopada, ok. godziny 6, w ścisłym centrum miasta, na ul. 3 Maja, wcześnie rano. Policja opublikowała dzisiaj nagranie z kamer monitoringu znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynku, w którym doszło do kradzieży.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące sprawców, jest proszony o kontakt z policją. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów: 32/200-38-50 i 32/200-38-80 (w godzinach 8-15) lub 32/200-25-55 (całodobowo). Informacje można przesyłać też pod adres e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

ZOBACZ NAGRANIE Z MONITORINGU

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij