Reklama

Okradł i uderzył kobietę na dworcu. Policja pokazuje twarz sprawcy

Redakcja
Policja opublikowała dzisiaj wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany za rozbój. Sprawca miał podejść do kobiety na dworcu i zabrać jej cenne rzeczy. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Mężczyzna przysiadł się do młodej kobiety na jednym z peronów na dworcu kolejowym w Katowicach. Po chwili rozmowy zabrał jej dwa telefony i portfel. Kiedy 23-latka zaczęła domagać się zwrócenia rzeczy, mężczyzna uderzył ją. Kobiecie nie stało się nic poważnego, jednak straciła rzeczy o łącznej wartości 470 zł. Mężczyzna uciekł, a całą sytuację nagrały kamery monitoringu. Z kolei policja opublikowała nagranie z dworcowego korytarza. Widać na nim sprawcę rozboju. Do zdarzenia doszło po Sylwestrze, 1 stycznia, pomiędzy godziną 4.00 a 5.00. Policja liczy na to, że ktoś rozpozna mężczyznę.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach, proszone są o kontakt z  policjantami z komisariatu policji VI w Katowicach pod numerami tel. 32/200-38-50, 32/200-25-55, 32/200-38-79 lub 112 oraz poprzez email: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. asdsada Luty 28, 2018 at 12:55 pm - Odpowiedz

    świetna jakość monitoringu, brawo pkp. pikseloza z lat 90tych

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij