Reklama

Nowe połączenia z lotniska w Pyrzowicach

Szymon Kosek
Od jutra z lotniska w Pyrzowicach będzie można polecieć do Rejkiawiku, Katanii, Lizbony i na Maltę. 10 czerwca zaczną się loty do Splitu. Nowe połączenia uruchamia węgierski Wizz Air.

Otwarcie nowych linii jest możliwe dzięki umieszczeniu w Pyrzowicach kolejnego samolotu Wizz Air. Połączenia na Maltę i do Rejkiawiku na Islandii będą się odbywać w poniedziałki i piątki. Pierwsze loty już jutro. Do Katanii (Sycylia) będzie można polecieć we wtorki i soboty, po raz pierwszy 11 marca. Loty do Lizbony rozpoczną się 12 marca i będą odbywać się regularnie w niedziele i środy. Najdłużej trzeba będzie poczekać na połączenie do chorwackiego Splitu. To ruszy dopiero 18 czerwca.

Ceny biletów zaczynają się od 109 złotych (Katania). Najwięcej kosztować będą loty do Lizbony i Rejkiawiku. Tu ceny biletów zaczynają się od 209 złotych.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij