Reklama

Nowe mieszkania w Brynowie. Trwa budowa osiedla

Redakcja
Powstają nowe mieszkania w Brynowie. Łącznie będzie ich prawie 500. Chociaż deweloper jest w trakcie przygotowań do budowy pierwszego etapu, to już rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w wyższym bloku.

Trwa budowa nowych mieszkań w pobliżu pętli Brynowskiej. Po wschodniej stronie ul. Rzepakowej staną 3 budynki mieszkalne. Aktualnie realizowany jest etap I „Nowego Brynowa”. Składa się on z dwóch 7-kondygnacyjnych bloków. Znajdzie się w nich 350 mieszkań. Plac budowy jest w trakcie przygotowań, a prace dopiero ruszą. Teraz deweloper, spółka Atal S.A., rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu.

W 8-kondygnacyjnym budynku powstaną 142 mieszkania. Do wyboru są kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, taras lub ogródek (w przypadku lokali na parterze). Powierzchnia mieszkań w drugim etapie jest nieco mniejsza niż w pierwszym. Wyniesie od 36 m kw. do 98 m kw. (w pierwszym było to od 32 do 115 m kw.). Ceny za m kw. w etapie II inwestycji Nowy Brynów zaczynają się od 5 300 zł brutto. Planowany termin oddania do użytkowania I etapu to pierwszy kwartał 2020 r. Natomiast drugi etap powinien być gotowy kilka miesięcy później – w IV kwartale 2020 roku.

 

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. jjokocza Sierpień 1, 2018 at 3:39 pm - Odpowiedz

    O jaka piekna linia wysokiego napiecia pomiedzy blokami 🙂 Plus dla inwestora, ze nie pominal jej na wizualizacjach, minus ze nie chcial jej poprowadzic pod ziemia.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij