Reklama

Nowa sygnalizacja świetlna na Mikołowskiej. Będą utrudnienia przy wyjeździe z Katowic

Ł. K.
To niebezpieczne miejsce, ale ma być lepiej. Na przejściu dla pieszych obok AWF-u stanie sygnalizacja świetlna. Będą utrudnienia przy wyjeździe z Katowic, ale już po godzinach szczytu.

Kierowcy będą musieli zachować ostrożność, bo zamknięty będzie jeden pas na ul. Mikołowskiej. Jest to związane z pracami obok AWF-u, z których prawdopodobnie nie będą zadowoleni kierowcy. Przebiegające przez drogę przejście dla pieszych zostanie wyposażone w sygnalizację świetlną. To niebezpieczne miejsce teraz ma być dużo bardziej przyjazne dla pieszych. Rozpoczęcie montażu sygnalizacji zaplanowano na piątek, 15 września. Firma Synchrogop, która realizuje prace, informuje, że od ok. godziny 20 zamknięty zostanie jeden pas ruchu na ul. Mikołowskiej. Ruch będzie się odbywał wahadłowo. Na razie nie wiadomo jak długo potrwają prace.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij