Reklama

Nowa oferta Ubera na Śląsku. Można zamówić lepszy samochód, ale ceny są wyższe

Ł. K.
Większy komfort i wyższa cena. Uber uruchamia nową ofertę dla swoich klientów na Śląsku. Dzięki temu można zamówić przejazd lepszym samochodem z doświadczonym kierowcą. To nie jedyna nowość od Ubera.

Uber rusza z nową ofertą dla pasażerów na Śląsku. Usługa ta jest dostępna od dłuższego czasu w innych większych miastach na terenie Polski. Natomiast od kilku dni z uberSELECT mogą skorzystać klienci na terenie aglomeracji. Nowa opcja w menu aplikacji to możliwość bardziej komfortowego przejazdu. Przede wszystkim klient ma gwarancję jazdy z doświadczonym kierowcą. Usługę uberSELECT mogą świadczyć jedynie kierowcy z najwyższymi ocenami w aplikacji. Druga kwestia to pojazd. W tej opcji wybierane są jedynie samochody wyższej klasy i nie starsze niż 10-letnie. Klienci mogą spodziewać się samochodów sedan lub combi takich marek jak Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Mercedes C, Audi A4, czy Skoda Superb. Wyższy komfort oznacza też wyższą cenę. Za przejazd uberSELECT trzeba zapłacić średnio od kilku do kilkunastu złotych więcej. Wyższe są wszystkie opłaty: na rozpoczęcie kursu, za kilometr i minutę oczekiwania.

Kolejna zmiana w aplikacji to preautoryzacja opłaty. Oznacza to, że klient zamawiający przejazd zgadza się na tymczasową blokadę środków np.  na karcie płatniczej. Szacowana kwota przejazdu jeszcze przed rozpoczęciem kursu w banku będzie widoczna jako oczekująca. Po ukończeniu przejazdu, z góry ustalona kwota, zostanie pobrana z karty klienta. Jeśli przejazd się nie odbędzie lub w trakcie zmieni się jego cena (np. z powodu korków lub zmiany trasy), to z konta zostanie pobrana zaktualizowana kwota.

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. Robert Marzec 26, 2018 at 12:26 pm - Odpowiedz

  to się mi podoba

 2. xnxx Marzec 22, 2018 at 2:50 pm - Odpowiedz

  Ciekawe kiedy wprowadzą równe zasady na Uberowców

 3. Macie Marzec 22, 2018 at 2:17 pm - Odpowiedz

  Elegancko 😉

 4. Jan Marzec 19, 2018 at 9:17 am - Odpowiedz

  Jeszcze tylko uber eats i będzie komplet 😉

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij