Reklama

Nieznani sprawcy zdemolowali BMW w Bogucicach

Redakcja
W nocy z piątku na sobotę (9/10 marca) nieznany sprawca lub sprawcy zdemolowali stojący na parkingu w Bogucicach samochód. Straty są duże. Właściciel oferuje nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców.

Nie wiadomo kto, nie wiadomo czym i po co. W  nocy z piątku na sobotę ktoś celowo zniszczył ciemne BMW, które stało na parkingu przy ul. Wróblewskiego (pomiędzy szpitalem i cmentarzem) w Bogucicach.

Auto ma wybite wszystkie szyby. Uszkodzone są lusterka, a na karoserii ktoś zrobił dziury. Sprawa została już zgłoszona policji, ale właściciel sam próbuje znaleźć sprawców. Prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt (można to zrobić poprzez wiadomość wysłaną do nas). Za kluczowe informacje oferuje nagrodę.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij