Reklama

Najlepsze zdjęcia Śląskiej Fotografii Prasowej wybrane

G. Ż.
Wiadomo już kto zyskał największe uznanie jury XV edycji Śląskiej Fotografii Prasowej. W poniedziałek w Bibliotece Ślaskiej zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Zwycięzcą został Krzysztof Gołuch, którzy fotografuje osoby niepełnosprawne przy pracy.
Fot. Paweł Jędrusik.

To część mojego długoterminowego projektu, który nazywa się „Co siódmy”. Są to fotografie, które pokazują pracę osób niepełnosprawnych, również intelektualnie,w takim małym zakładzie aktywności zawodowej, który nazywa się „Święty Marcin” i jest prowadzony przez Caritas Archidiecezji Katowickiej – powiedział Krzysztof Gołuch.

Drugie miejsce jurorzy przyznali Januszowi Cedrowiczowi, a trzecie Maciejowi Jarzębińskiemu. Nagroda specjalna Instytucji Kultury Miasto Ogrodów trafiła do Pawła Jędrusika, nagroda im. Jana Suchana do Artura Jastrzębskiego, a wyróżnienie BWA i publiczności otrzymał Łukasz Kohut.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij