Reklama

Na parkingu Galerii Katowickiej palił się samochód. Klienci zostali ewakuowani

Parking podziemny w Galerii Katowickiej. Zdjęcie archiwalne.

Łukasz Kądziołka
Pożar samochodu na podziemnym parkingu Galerii Katowickiej. Sytuacja została opanowana przez ochronę centrum handlowego jeszcze przed przyjazdem strażaków. Teraz klienci mogą już korzystać z parkingu.

Samochód osobowy marki Ford Focus zapalił się na poziomie – 2 parkingu w Galerii Katowickiej. Do zdarzenia doszło chwilę przed godz. 18. Płomień nie rozprzestrzenił się na inne samochody, dzięki szybkiej reakcji ochrony. Konieczna była ewakuacja klientów ze względu na zadymienie. Zarządzili ją również pracownicy ochrony. – Włączył się alarm. Tym razem nie był fałszywy. Zabezpieczone jest miejsce i już zakończyła się akcja – mówi Dawid Prymas, rzecznik prasowy Galerii Katowickiej. Mimo to zagrożenie było spore. Paliła się komora silnika w jednym z zaparkowanych samochodów. Nie jest znana jeszcze dokładna przyczyna pożaru. Najprawdopodobniej mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej. Teraz klienci mogą już korzystać w pełni z parkingu. Jednak nadal trwają czynności strażaków i poszukiwania właściciela spalonego samochodu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij