Reklama

Na dobry początek weekendu: The Party Is Over

fot. Sonia Świeżawska

Ł. K.

Lato w MCK i Spodku trwa w najlepsze. Każdy dzień tygodnia to inne atrakcje dla odwiedzających. W piątek kolej na muzykę. 

O nowej letniej akcji sąsiadujących ze sobą obiektów pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Również tydzień temu wystartowała piątkowa scena muzyczna w MCK. Jutro kolejny koncert. Tym razem wystąpi młody zespół The Party Is Over. Katowicki duet współtworzą, od półtora roku, Daria Ryczek i Michał Wajdzik. Oboje inspirują się industrialem. W swojej muzyce starają się łączyć trip hop z bardziej tanecznymi klimatami jak house czy techno. Całość dopełnia wyrazisty wokal Darii. Zespół jako jeden z pięciu został wyróżniony w konkursie Dzielnica Brzmi Dobrze.
Po koncercie swój set dj-ski zaprezenuje Dj Aladeen. Początek o godzinie 21, wstęp wolny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij