Reklama

Mogą być utrudnienia na skrzyżowaniu w Giszowcu

Ł. K.
Trwają prace nad przebudową sygnalizacji na ruchliwym skrzyżowaniu. Dzisiaj będzie realizowany kolejny etap. Przez kilka godzin na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Górniczego Stanu mogą występować utrudnienia.

Na początku października informowaliśmy o przebudowie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu w Katowicach. Prace u zbiegu ulic Pszczyńskiej i Górniczego Stanu mają poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu. Do tej pory były wykonywane bez utrudnień w ruchu. Dzisiaj przez kilka godzin wjazd i wyjazd z Katowic może się tu odbywać wolniej. Pracownicy firmy Synchrogop, wykonawcy prac, będą musieli na kilka godzin wyłączyć sygnalizację. Przez kilka godzin, od 9 do 13, włączone będzie światło pulsujące. Kierowcy powinni zachować ostrożność.

Prace na skrzyżowaniu DK nr 86 z ul. Górniczego Stanu mają zostać zrealizowane najpóźniej do końca roku. Zanim wykonana zostanie przebudowa, mogą występować kolejne utrudnienia w ruchu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij