Reklama

Mistrzowie Polski pokażą jak grać w curling

Redakcja
Czyj kamień okaże się zwycięski? Kto skuteczniej będzie szczotkował lód? W ciągu 3 dni zmierzy się 30 drużyn, w tym obecni mistrzowie Polski z Katowic. Turniej curlingowy na lodowisku Jantor potrwa do niedzieli, a na zakończenie będzie można spróbować swoich sił w tej dyscyplinie olimpijskiej.

Pierwsze drużyny rozpoczęły rywalizację w piątek. Nagrodą, oprócz tytułu i statuetki kamienia curlingowego wykonanej z węgla, jest łącznie 3 tys. zł. W trakcie 5. edycji curlingowego Turnieju o Czarny Kamień Śląskiego Klubu Curlingowego wystąpi 30 drużyn. Wśród nich reprezentanci Szwajcarii i Francji. Na tafli lodowiska „Jantor” pojawią się też aktualni mistrzowie Polski, czyli drużyna Śląskiego Klubu Curlingowego z Katowic. W sobotę zagrają drużyny, które wyszły z grupy. Finałowe rozgrywki odbędą się w niedzielę. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 8. Po zawodach, w niedzielę około godziny 17.30, pod okiem zawodników będzie można spróbować swoich sił w curlingu.
Harmonogram i szczegóły wydarzenia są dostępne TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij