Reklama

Mercedes wjechał w autobus komunikacji miejskiej. Są utrudnienia

G. Ż.
Groźnie wyglądające zderzenie w centrum Katowic. Na przystanku na tył autobusu najechał osobowy mercedes. Nikt nie został poszkodowany.

Do zderzenia doszło około godz. 13.30 na przystanku przy ul. Sokolskiej (na pasie w kierunku północnym), tuż za skrzyżowaniem z ul. Chorzowską. Na tył autobusu linii 657 najechał mercedes. Przód osobówki jest poważnie uszkodzony. Patrol drogówki już dojechał na miejsce, ale dokładnych szczegółów zderzenia policjanci jeszcze nie ustalili. Prawy pas ulicy Sokolskiej na odcinku kilkudziesięciu metrów jest zablokowany. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Błażej Październik 5, 2017 at 11:00 pm - Odpowiedz

    To nie zatoka jest problemem tylko szerokość jezdni i prędkość jadących nią kierowców. Bez sensu są na niej po 2 pasy ruchu w każdą stronę. Światła na skrzyżowaniu Sokolska – Chorzowska wymuszają następny przystanek tutaj ze względu na to, że nie tylko szanowni kierowcy poruszają się po mieście, ale także piesi. I dojście na przystanek Katowice Sokolska zajmuje absurdalnie dużo czasu.

  2. AAA Październik 5, 2017 at 3:15 pm - Odpowiedz

    Właściciel Merca powinien zgłosić sie po odszkodowanie do UM./KZKGOP za usytuowanie przystanku bez zatoki w samym centrum miasta. Kuriozum polega na tym ze dosłownie 100m wcześniej jest zatoka i przystanek na którym zatrzymuja sie dokładnie te same autobusy. Obecnie 657 i inne zatrzymują na ul Sokolskiej przed skrzyżowaniem z Chorzowska – po czym po przejechaniu rzeczonego skrzyżowania zatrzymują sie ponownie na feralnym pesudoprzystanku.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij