Reklama

Mecze z Włochami i Portugalią na Stadionie Śląskim

Redakcja
Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.  Spotkania rozegrane zostaną w październiku 2018 roku.

Liga Narodów to nowe rozgrywki organizowane przez UEFA. Zagrają w nich reprezentacje wszystkich 55 federacji zrzeszonych w UEFA. Drużyny zostały podzielone na 4 dywizje. W Każdej z nich są 4 grupy po 3 lub 4 zespoły. W wyniku losowania Polska trafiła do grupy z Portugalią i Włochami. PZPN zdecydował, że obydwa mecze w Polsce odbędą się  na Stadionie Śląskkim w Chorzowie. Najpierw 11 października Polacy zagrają z Portugalia, a później 14 października z Włochami. Początek o godz. 20:45.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij