Reklama

Marcin Krupa został przewodniczącym zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Grzegorz Żądło
Marcin Krupa został przewodniczącym zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Prezydent Katowic uzyskał 39 głosów. Przedstawiciele dwóch gmin wstrzymali się od głosu. Trwa pierwsze posiedzenie zgromadzenia metropolii. Przed nami wybór zarządu oraz głosowanie nad statutem, budżetem i wieloletnią prognozą finansową związku.

Kandydaturę Marcina Krupy zgłosił prezydent Tychów Andrzej Dziuba. Co ciekawe, to właśnie Dziuba miał być kandydatem na przewodniczącego dwa tygodnie temu, podczas przerwanego posiedzenia zgromadzenia metropolii. Wtedy Krupa nie uzyskał wymaganej większości. Powiedział wtedy, że na pewno nie będzie kandydował na przewodniczącego. Zaraz jednak dodał, że polityk „nigdy nie mówi nigdy”.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij