Reklama

Marcin Krupa wystartuje w wyborach prezydenckich w Katowicach

Grzegorz Żądło
Przez ostatnie miesiące Marcin Krupa powtarzał, że nie zdecydował jeszcze czy będzie się ubiegał o reelekcję. Dziś powiedział, że swoją decyzję ogłosi w piątek. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie,  na pewno będzie kandydował na prezydenta.

W ostatnim czasie Marcin Krupa wielokrotnie był pytany o start w wyborach. Cały czas odmawiał jednoznacznej odpowiedzi. Dziś, podczas podsumowania swojej kadencji, też unikał deklaracji. Powiedział tylko, że swoje stanowisko przedstawi w piątek. Z naszych informacji wynika jednak, że decyzja jest już podjęta i Krupa powalczy o reelekcję.

Pytany o poparcie PiS stwierdził, że „nie przeszkadza mu zarówno jeśli ktoś go popiera, jak i krytykuje.” –  Jestem prezydentem bezpartyjnym, moją jedyną partią jest miasto Katowice – mówił urzędujący prezydent.

Jeszcze dziś w portalu Katowice24.info ukaże się tekst podsumowujący kadencję Marcina Krupy.

Podziel się informacją:


Tagi:

Komentarze

  1. maniolo Wrzesień 5, 2018 at 2:26 pm - Odpowiedz

    za co….

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij