Reklama

Kopex ma nowy zarząd

Grzegorz Żądło
Beata Zawiszowska została prezesem Kopex S.A. Na stanowisko wiceprezesa rada nadzorcza powołała Bartosza Bielaka. Wcześniej rada przyjęła rezygnację z zasiadania w zarządzie dotychczasowego prezesa, Dariusza Pietyszuka oraz członków zarządu, Magdaleny Nawłoki i Henryka Jurczyka. Zmiany w zarządzie to efekt przejęcia 1 grudnia pakietu kontrolnego akcji Kopex S.A. przez TDJ. S.A.

Jak podaje spółka w komunikacie, głównymi zadaniami nowej prezes będzie realizacja zapisów umowy restrukturyzującej zadłużenie Grupy Kopex S.A. Jednym z kluczowych zadań będzie również nadzór nad relacjami pomiędzy grupą. a instytucjami finansowymi.

Kopex jest w złej sytuacji finansowej. Firma jest zadłużona i w ostatnich miesiącach przeprowadziła w swoich spółkach zwolnienia obejmujące kilkaset osób.

Beata Zawiszowska równocześnie ze stanowiskiem prezesa zarządu Kopex S.A. będzie pełniła funkcję wiceprezesa zarządu FAMUR S.A.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij