Reklama

Kolizja w centrum Katowic. Są utrudnienia

Redakcja
Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Katowic. Na miejscu jest straż pożarna. Kierowcy powinni na razie omijać to miejsce, bo występują utrudnienia w ruchu.

Skrzyżowanie ulic Grundmanna, Goeppert-Mayer i Gliwickiej jest częściowo zablokowane. Około godz. 10 doszło tu do zderzenia dwóch samochodów osobowych – audi i toyoty. Najprawdopodobniej jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo.

Kierowcy powinni omijać to miejsce do czasu usunięcia pojazdów ze skrzyżowania. Trwają czynności policji i straży pożarnej. Na miejscu jest też karetka pogotowia ratunkowego, ale nikomu nic poważnego się nie stało. Wkrótce ruch powinien odbywać się płynnie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij