Reklama

Kolizja w centrum Katowic. Policjant przejechał na czerwonym świetle

Ł. K.
Kolizja z udziałem policyjnego samochodu w centrum miasta. Nieoznakowany radiowóz zderzył się z samochodem osobowym. Wszystko wskazuje na to, że zawinił funkcjonariusz. Nikomu nic się nie stało.

Jadąca w kierunku Chorzowa skoda octavia, uderzyła w samochód na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Stęślickiego. Kierująca daewoo lanos wjeżdżała na skrzyżowanie, jechała od strony ul. Grundmanna w kierunku ul. Stęślickiego. W tym samym momencie ruszyła skoda. O godzinie 13.21 policjanci odebrali zgłoszenie o zdarzeniu. Nikt nie ucierpiał, ale ruch był utrudniony. W kierunku Chorzowa kierowcy mogli jechać jedynie prawym pasem.

Jak ustalili policjanci, do zderzenia doszło z winy jednego z kierowców. Okazuje się, że skodą kierował policjant ze Szkoły Policji w Katowicach. Nieoznakowany radiowóz miał przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nadal trwają czynności policji na miejscu. Ruch na skrzyżowaniu jest bardzo wolny.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. mauser Marzec 1, 2018 at 9:54 pm - Odpowiedz

    Zwykła stłuczka, nikomu nic się nie stało. To zamiast ściągnąć samochody z ulic żebym nie musiał stać w korku jadąc od sokolskiej. To nazjeżdżało się jakiejś wewnętrznej psiarni i debatowali chyba już jak najlepiej się wykazać krając tego co kierował.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij