Reklama

Kolejny diler narkotyków z os. Tysiąclecia zatrzymany przez policję

G. Ż.
26-latek miał przy sobie amfetaminę. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli  też niewielką plantację konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

26-latek został zatrzymany w poniedziałek na ulicy Asnyka. Policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu próbowali schować się w zaroślach. Funkcjonariusze wylegitymowali ich, a podczas kontroli przy jednym z mężczyzn znaleźli amfetaminę. Można z niej było przygotować ponad 110 działek dilerskich. To jednak nie koniec. W mieszkaniu 26-latka na os. Tysiąclecia odkryto plantację konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli 9 krzewów, z których można było uzyskać prawie 200 gramów gotowego suszu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania substancji psychotropowych i nielegalnej uprawy krzewów. Przyznał się do winy.

To kolejny diler z os. Tysiąclecia. W grudniu policjanci zatrzymali 23-latka, który handlował narkotykami. 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij