Reklama

Kolejne spalone samochody w Katowicach

Ł. K.
Jeden samochód zapalił się, a od niego zajęły się kolejne. Pożar pojazdów w Zawodziu został szybko opanowany przez strażaków. Najbardziej ucierpiało audi.

Do pożaru doszło prawie tydzień temu, 5 października, w czwartek ok. godziny 21. Na parking przy ul. Marcinkowskiego podjechało audi. Kierowca, po zatrzymaniu samochodu, zauważył dym wydobywający się spod maski. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Od palącego się audi zajęły się również trzy inne samochody: opel, hyundai i peugeot. Najbardziej ucierpiało audi, a dwa samochody jedynie lekko się nadpaliły. Najprawdopodobniej doszło do samozapłonu. Policja nie prowadzi śledztwa w tej sprawie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij