Reklama

Kolejne spalone samochody w Bogucicach

G. Ż.
W poniedziałek napisaliśmy o dwóch samochodach, które nieznany sprawca lub sprawcy podpalili w Bogucicach. Po tej publikacji dotarły do nas informacje o kolejnych spalonych autach w tej dzielnicy. Pod koniec sierpnia spłonęły nissan i daewoo.

W nocy z niedzieli na poniedziałek spaliły się Chevrolet Lacetti i Mercedes E klasa. Ten pierwszy był zaparkowany na podwórku przy ul. Wróblewskiego 31, ten drugi na ul. Markiefki na wysokości numeru 75 (więcej czytaj TUTAJ).

Okazuje się, że to nie jedyne samochody, które ostatnio paliły się w Bogucicach. Nasz czytelnik poinformował nas, że 25 sierpnia spłonął zaparkowany przy ul. Katowickiej Nissan Qashqai. Przy okazji ogień objął też stojącego obok niego Daewoo Matiza. – Wszystko działo się około 2 w nocy z czwartku na piątek. Coś dużo aut w ostatnich dniach płonie po nocach – napisał nasz czytelnik.

Policja potwierdza wszystkie te informacje. Jest już opinia biegłego w sprawie spalonego nissana. – Wynika z niej, że doszło do samozapłonu – informuje kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach spłonęły dwa samochody na os. Witosa (czytaj TUTAJ), a kilka tygodni temu spaliły się cztery auta przy restauracji w Dolinie Trzech Stawów (czytaj TUTAJ).

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij