Reklama

Kolejna pączkarnia w centrum Katowic

Szymon Kosek
NOWE MIEJSCE To będzie pracowita noc. Nowa pączkarnia na rogu Chopina i Stawowej zaczyna przygotowania do Tłustego Czwartku dziś wieczorem. Na rano trzeba przygotować ok. 3 tys. pączków.

Nowy lokal nazywa się po prostu – Pączkarnia. Otwarcie jutro o godz. 7. – Pączki będą zawsze ciepłe, pierwszego dnia zaproponujemy trzy nadzienia: różane, z marmoladą i adwokatem. Od piątku będzie ich więcej, bo ok. 20 – mówi Kasia, menadżerka pączkarni. Wygląda na to, że rzeczywiście będzie w czym wybierać. Pojawią się m.in. pączki z serkiem mascarpone, śliwką, truskawką, maliną, kokosem, chałwą, bitą śmietaną i czekoladą.

Właściciele pączkarni prowadzą już dwa lokale na terenie Katowic. To restauracje Saute na ulicy Mielęckiego i Tramontana przy ulicy Ściegiennego.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij