Reklama

Kolejna firma IT rekrutuje w Katowicach

Grzegorz Żądło
W ciągu czterech lat firma Accenture Delivery Center planuje zatrudnić w swoim biurze w Katowicach pół tysiąca osób. Na razie jednak nie zdradza jednak nawet siedziby biura.

W specjalnym komunikacie firma poinformowała, że otworzy w Katowicach swoje drugie biuro. Pierwsze mieści się w Łodzi. Zapytaliśmy przedstawicieli Accenture gdzie znajdzie się katowicki oddział, ale to na razie tajemnica. – Obecna siedziba biura ma charakter przejściowy. Lokalizacja docelowego biura ogłoszona zostanie na początku przyszłego roku, odrębnym komunikatem – poinformowała nas Marta Mydłowska z działu marketingu i komunikacji Accenture Sp. z o.o.

Spółka informuje, że szuka do pracy zarówno studentów i absolwentów głównie kierunków technicznych, jak i osób, które mają już doświadczenie zawodowe. – Najistotniejsza jest dla nas otwartość i gotowość do adaptacji w erze szybko zmieniającej się technologii. Swoim pracownikom zapewniamy wszelkiego rodzaju szkolenia, umożliwiające dostosowanie do stanowiska i nabycie umiejętności w zakresie NEW IT – tłumaczy Mydłowska.

Biuro Delivery Center Poland w Katowicach to część Accenture, dostarczająca usługi i rozwiązania dla klientów w zakresie nowych technologii i strategii NEW IT. Zadaniem nowego biura będzie pomoc klientom we wdrażaniu cyfrowej zmiany w ich przedsiębiorstwach.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Wiedzący Lipiec 19, 2017 at 1:38 pm - Odpowiedz

    Silesia Businnes Park, Chorzowska 152, budynek B, pietro 5 dla zainteresowanych 😉

  2. Nosu Lipiec 19, 2017 at 12:32 pm - Odpowiedz

    Przecież już wiadomo ze .KTW 🙂

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij