Reklama

Koleje Śląskie reagują na zakaz handlu w niedziele

Fot. archiwum.

Redakcja
W związku z wejściem w życie ustawy, zgodnie z którą wprowadzony zostanie zakaz handlu w niedziele, Koleje Śląskie przygotowały specjalną promocję. W każdą pierwszą wolną od handlu niedzielę w miesiącu, rodzice będą mogli podróżować z dziećmi za darmo. Bilet będzie trzeb kupić jedynie dziecku. Ma to zachęcić do aktywnego spędzania czasu i odkrywania zakątków woj. śląskiego.

Koleje Śląskie rozpoczynają akcję „Rodzinne Niedziele”. W każdą pierwszą wolną od handlu niedzielę będzie można skorzystać z prawie całej sieci połączeń za darmo. Warunek to przejazd z własnym dzieckiem lub podopiecznym. Promocja skierowana jest bowiem do rodzin. 11 marca, 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada i 9 grudnia z bezpłatnych przejazdów będą mogli skorzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi mieć jedynie dziecko lub dzieci. W przypadku dzieci do lat 4, które jeżdżą pociągami za darmo, trzeba będzie pobrać tzw. bilet zerowy.

Promocja będzie obejmować wszystkie połączenia Kolei Śląskich z wyjątkiem odcinka transgranicznego Chałupki-Bohumin, pociągów Ornak na odcinku Żywiec-Zakopane oraz pociągów specjalnych.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij