Reklama

Kobieta powiesiła się na drzewie w Parku Śląskim

Łukasz Kądziołka
Kobietę wiszącą na drzewie zauważyła osoba, która spacerowała po parku. Policjanci od razu stwierdzili, że nie żyje. Prokurator wykluczył udział osób trzecich.

Kobieta, która popełniła samobójstwo, miała 47 lat i mieszkała w Katowicach. Ciało zwisające z drzewa zauważyła osoba będąca na spacerze w Parku Śląskim. Dokładniej w jednej z alejek obok Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, niedaleko wejścia od strony ul. Złotej. Policja została powiadomiona rano, mniej więcej o godzinie 8. Funkcjonariusze od razy stwierdzili zgon. Prokurator wykluczył udział osób trzecich. – Trwają czynności zmierzające do ustalenia dlaczego popełniła samobójstwo – mówi aspirant Sebastian Imiołczyk.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij