Reklama

Kino na dachu Supersamu

Ł. K.
Kolejna wakacyjna propozycja dla miłośników kina. Na dachu Supersamu, do końca wakacji, będzie można za darmo obejrzeć filmy. Większość propozycji to produkcje z ostatnich lat. Pokazy w każdą niedzielę na najwyższym poziomie parkingu.

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy seans z cyklu Kino pod Gwiazdkami. Przez całe wakacje będzie można obejrzeć 8 filmów. Większość z nich to nowe produkcje. W repertuarze znalazły się filmy polskie i zagraniczne Plenerowe pokazy będą okazją do nadrobienia filmowych zaległości. Jako pierwszy wyświetlony zostanie film pt. Córki dancingu. W każdą niedzielę lipca pokazy będą zaczynały się o godzinie 22. W sierpniu kino rusza o godzinie 21.30. Ekran stanie na najwyższym poziomie parkingu w Supersamie. Wstęp wolny.

Repertuar:

9 lipca, 22:00 – Córki dancingu, reż. Agnieszka Smoczyńska.

16 lipca, 22:00 – Wielki Gatsby, reż. Baz Luhrmann

23 lipca , 22:00 – Żyć nie umierać, reż. Maciej Migas.

30 lipca, 22:00 – Polowanie na prezydenta, reż. Jalmari Helander.

6 sierpnia, 21:30 – Panie Dulskie, reż. Filip Bajon.

13 sierpnia, 21:30 – Uprowadzona 3, reż Oliver Megaton.

20 sierpnia, 21:30 – Pani z przedszkola, reż. Marcin Krzyształowicz.

27 sierpnia, 21:30 – Wilk z Wallstreet, reż. Martin Scorsese.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij