Reklama

Kino letnie w Muzeum Śląskim

Ł. K.
Przez 4 wieczory będzie można obejrzeć filmy, które nigdy nie trafiły lub już dawno zniknęły z ekranów wielkich kin. Każdy z nich ma opowiadać o innej kulturze. Wstęp na seanse jest darmowy.

Historia aborygeńskich dzieci odbieranych ich rodzicom, oscarowy film o dwójce ludzi zagubionych w obcym mieście, indiańska duchowość i szamańskie opowieści z amazońskiej dżungli. Filmy, które będzie można zobaczyć w ramach pokazów Kino Kuźnia mają dotykać kulturowej różnorodności i obcości. Każdy seans będzie się odbywał w soboty o godzinie 21.30. Dokładniej na terenie Muzeum Śląskiego w budynku dawnej kuźni (północna część kompleksu). Wstęp na pokazy jest darmowy. Poniżej pełny repertuar.

15 lipca – Polowanie na króliki (2002, reż. Philip Noyce).

29 lipca – Między słowami (2003, reż. Sofia Coppola).

12 sierpnia – Truposz (1995, reż. Jim Jarmusch).

26 sierpnia – W objęciach węża (2015, reż. Ciro Guerra).

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij