Reklama

Czy kina w święta są otwarte? Sprawdziliśmy

Ł. K.
Jeśli komuś znudziło się już siedzenie przy świątecznym stole, może sprawdzić repertuary kin. Prawie wszystkie są otwarte tak, jakby świąt nie było.

Zarówno Multikino, jak i Cinema City będą otwarte dzisiaj i jutro. Natomiast kina studyjne można odwiedzać drugiego dnia świąt. Multikino w Galerii Katowickiej działa dzisiaj już od godziny 12 i zamknie się dopiero o 23. Jutro, 26 grudnia, będzie czynne jeszcze dłużej, od 10 do 23. Cinema City w obydwu lokalizacjach będzie czynne w tych samych godzinach. Kina w Punkt 44 i Silesia City Center otwierają się dzisiaj o godzinie 15, a jutro będą otwarte jak zawsze. Miłośnicy mniejszych kin muszą poczekać do drugiego dnia świąt. Kina studyjne dzisiaj jeszcze będą zamknięte. Jutro pierwszy seans w Światowidzie i Kosmosie o godzinie 14.15. Rialto pierwszy film wyświetli o godzinie 18.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij