Reklama

Kilkanaście koncertów na dwóch scenach. Odjazdy wracają do Spodka

Riverside

Ł. K.
Po kilkunastu latach przerwy festiwal z bogatą historią powróci do Spodka. W sobotę w Spodku będzie można zobaczyć weteranów polskiej sceny, ale również młode zespoły. Na Odjazdach nie zabraknie też ciekawych kolaboracji.

Pierwsza edycja Odjazdów odbyła się w Spodku 28 lat temu. W sobotę festiwal zostanie reaktywowany. Na „nowych” Odjazdach będzie kilka znanych wykonawców z ciekawymi projektami. Pink Freud zagra w towarzystwie frontmanów trzech kultowych zespołów: Armii, Izraela i Brygady Kryzys. Kolejna kolaboracja to wspólny koncert Tymona TymańskiegoKrzysztofa Trebuni-Tutki. Poza tym na głównej scenie wystąpią Lao Che i Riverside. Na drugiej scenie pojawi się więcej młodych zespołów m.in. Hidden World, Lonker See i Niechęć. Odjazdy ruszają w sobotę o godz. 16. Bilety w cenie od 70 zł do 109 zł można kupić online TUTAJ lub przy wejściu do Spodka. Pełny program jest dostępny TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij