Reklama

Kilkadziesiąt osób zatrzymanych podczas imprezy techno w Spodku

Redakcja
Chociaż co roku wiadomo, że będą policyjne kontrole i tak dziesiątki osób próbują wnieść na „MAYDAY” narkotyki. Podobnie było tym razem. Policja zatrzymała w piątek 31 fanów techno, którzy mieli przy sobie środki odurzające.

Co roku wchodzących na imprezę ludzi sprawdza kilkudziesięciu policjantów i celników z psami, które wyszkolone są w poszukiwaniu narkotyków. Zatrzymane w tym roku osoby miały przy sobie tabletki MDMA, marihuanę oraz amfetaminę. W sumie skontrolowanych zostało kilkaset osób.

Łącznie skonfiskowanych zostało 98 tabletek MDMA, 39 gramów marihuany i 17,79 grama amfetaminy. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. O tym czy i jakie usłyszą zarzuty zdecyduje prokurator.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij