Reklama

Kierowca potrącił rowerzystkę i uciekł

Ł. K.
Samochód wjechał w rowerzystkę w pobliżu Parku Śląskiego. Po zderzeniu kierowca uciekł, a teraz szuka go policja. Na własną rękę sprawcy szuka również siostra poszkodowanej.

Informacja o potrąceniu rowerzystki pojawiła się na portalu Facebook. Sprawcy na własną rękę szuka siostra poszkodowanej. „(…) samochód na siemianowickich numerach rej. – biała Dacia Duster – ruszył ze STOPu i potrącił jadącą na rowerze moją siostrę. Kierowca (kobieta) nie zatrzymał się tylko jeszcze dodał gazu i uciekł z miejsca wypadku. Siostra jest bardzo mocno poobijana, rower praktycznie zniszczony” – pisze kobieta. Do potrącenia doszło na skrzyżowaniu ul. Dębowej i ul. Sportowej w czwartek, 12 kwietnia, około godziny 18. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o potrąceniu. Jednak nie potwierdza szczegółów, o których pisze siostra poszkodowanej. Ponadto policja nie prowadzi tej sprawy pod kątem wypadku, a jedynie kolizji drogowej. To dlatego, że poszkodowana nie zgłosiła obrażeń ciała. Jak zapewnia kom. Aneta Orman, oficer prasowy katowickiej policji, namierzenie sprawcy to kwestia czasu.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij