Reklama

Jutro Night Skating dla dzieci w Dolinie Trzech Stawów

Redakcja
Impreza rolkowa z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki w Dolinie Trzech Stawów. Wyjątkowo w wydarzeniu będzie można pojechać również na wszystkim co ma koła oraz z wózkami dziecięcymi. Oprócz przejazdu organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje.

Rolkarze opanują rolkostradę w Dolinie Trzech Stawów. W czwartek odbędzie się wyjątkowa edycja imprezy Night Skating. To wydarzenie adresowane przede wszystkim do rodzin. Dzieci pokonają 5-kilometrową trasę. Trasa będzie bardzo łatwa. Dlatego w przejeździe mogą wziąć udział nawet najmłodsi rolkarze. Jednak dzieci muszą być wyposażone w kaski i ochraniacze. Poza tym wyjątkowo trasę będzie można przejechać na wszystkim co ma koła. W imprezie mogą wziąć udział również osoby na rowerach, hulajnogach czy deskorolkach. Dzieci, które jeszcze nie potrafią jeździć, mogą być prowadzone w wózkach. Poza tym organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje. Będą warsztaty, gry i zabawy. Początek imprezy o godz. 19.00. Zbiórka mniej więcej w połowie trasy rolkowej w Dolinie Trzech Stawów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij