Reklama

Gwiazdy zaśpiewają kolędy w Spodku

S. K.
Wystąpią m.in. Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski i Mietek Szcześniak. Będzie można usłyszeć kolędy z całego świata. Ale artyści nie zaśpiewają ich sami – liczą na wsparcie publiczności.

Koncert rozpocznie się dziś o godz. 19. Wystąpią w nim również chór TGD, Adam Krylik, orkiestra Pipes and Drums z Częstochowy, artyści z USA: Brian Fentress Mino Cinelu oraz Yaron Cherniak z Izraela. Będzie składał się z czterech części: koncertowej, w której zaśpiewają artyści, łamania się opłatkiem, wspólnego kolędowania i uwielbienia.

Bilety są wciąż dostępne na stronie bilety24.pl. Do godz. 15 można je też kupić w kasach biletowych Spodka (przy bramie nr 1). Dochód z koncertu przekazany zostanie na dożywianie osób potrzebujących. Od strony ronda wejść będzie można bramami nr 2 i 3, od strony MCK – bramą nr 7.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij