Reklama

Grupa kiboli w Parku Śląskim. Na miejsce pojechała policja

Redakcja
Około godziny 18 katowicka policja dostała kilka telefon z informacją, że na os. Tysiąclecia zbiera się grupa kilkudziesięciu kiboli, prawdopodobnie Ruchu Chorzów. Później kibole przeszli do Parku Ślaskiego. Na miejsce pojechali policjanci z oddziałów prewencji.

Rzeczywiście, dostaliśmy informację od kilku mieszkańców o dużej grupie kibiców, która zebrała się na Tysiącleciu. Na naszym terenie nie doszło jednak do żadnych incydentów – mówi Aneta Orman, rzecznik prasowy KMP w Katowicach.

Z naszych informacji wynika, że kibole przeszli do Parku Śląskiego. W internecie pojawiły się nawet informacje, że zaczęli demolować urządzenia w parku. – Te informacje są nieprawdziwe. Rzeczywiście, w parku była grupa kibiców, ale nie naruszyli prawa. Na widok oddziałów prewencji rozeszli się – informuje dyżurny KMP w Chorzowie.

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. M Kwiecień 21, 2017 at 9:12 am - Odpowiedz

  ta sama grupa wieczorami robi „przebieżki” po osiedlu Tysiaclecia, robia też przystanek pod samym komisariatem (od tyłu – od bloku Tysiaclecia 7) wyśpiewuja piosenki pod adresem policji, także coś nie hula z tymi środkami bezpieczeństwa i przymusu 🙁 co do braku incydentów wczoraj – pobity i skipany został nastolatek próbujacy ucieczki przy bloku Tys 15, jeśli to jest brak incydentu to OK

 2. Adam Kwiecień 21, 2017 at 7:46 am - Odpowiedz

  W dniu wczorajszym ok. 50 osobowa grupa „chuliganów” ruchu ze sprzętem wpada na boisko na osiedlu Tysiąclecia, gdzie odbywał się trening z dziećmi „Zagraj na Bukowej” W dzieci została odpalona rakieta i jedno z dzieci zostało ranione maczetą….

 3. Walduś Kwiecień 20, 2017 at 10:27 pm - Odpowiedz

  No więc tak. Celem kibiców był teren szkoły nr 58. Młodzież się tam zbiera no i kibicom z Chorzowa się to nie podoba więc nękają ich przez dobrych kilka miesięcy jak nie lat. Komisariat który mieści się obok jest akurat bez użyteczny w tych sprawach. Czasem mam wrażenie że cały tauzen by do siebie strzelał a oni dalej by nie wiedzieli że cokolwiek sie stało

 4. Wojciech Kwiecień 20, 2017 at 9:49 pm - Odpowiedz

  Wyszli z powrotem na osiedle tunelem przy żyrafie.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij