Reklama

GKS Katowice wycofuje drużynę z rozgrywek

Redakcja
Zarząd GKS-u Katowice podjął decyzję o wycofaniu drużyny rezerw z piłkarskich rozgrywek ligi okręgowej. To efekt podpisania umowy o współpracy z Rozwojem Katowice. Docelowo obydwa kluby mają się wymieniać zawodnikami.

Jak deklarują prezesi obydwu klubów, współpraca ma się opierać na wsparciu w szkoleniu młodzieży oraz wymianie zawodników. Ci najzdolniejsi z Rozwoju mają w pierwszej kolejności trafiać do GKS-u, jeśli oczywiście wyrażą na to zgodę. Z kolei zawodnicy, którzy nie mieszczą się w pierwszym składzie GKS-u, będą mogli ogrywać się w Rozwoju. Z tego powodu zarząd GKS-u podjął decyzję o wycofaniu drużyny rezerw z rozgrywek ligi okręgowej, do której GKS II spadł w ostatnim sezonie.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij