Reklama

Food trucki zaparkowały na Rynku

Ł. K.
Jest muzyka i dużo jedzenia do wyboru. Food trucki zaparkowały na Rynku i od razu przyciągnęły sporo osób. Rynek Smaków potrwa do niedzieli, a dzisiaj odbędzie się konkurs na najlepsze danie zlotu.

Ponad 20 food trucków przyjechało na katowicki Rynek. Do niedzieli będzie można spróbować dań przygotowywanych w kuchniach na kółkach. Już w pierwszym dniu na Rynku pojawiło się wielu chętnych. Na otwarcie sezonu organizatorzy przygotowali kilka atrakcji. W piątek odbędzie się konkurs kulinarny na najsmaczniejsze danie zlotu.  Jury w składzie: szef Marcin Czubak, bloger Marcin Ceran i raper Fokus wybierze zwycięzcę. Ten otrzyma pamiątkową statuetkę i naklejkę na auto. Nagrodzonego dania będzie można spróbować do końca zlotu. Z kolei w sobotę pokaz kulinarny i koncert. Więcej TUTAJ.

Food trucki na Rynku będą serwowały jedzenie do niedzieli w godzinach 12-22.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij