Reklama

Food trucki na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
W piątek o godz. 12 rozpoczyna się jesienna edycja Rynku Smaków. Zlot food trucków potrwa do niedzieli. Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na posiłki w dowolnym wozie.

Tym razem na Rynku do wyboru będzie m.in. kilkanaście rodzajów burgerów, dania wegetariańskie, aromatyczne podpłomyki, grillowane żeberka, węgierskie langosze, japońska zupa miłości – ramen, dania kuchni tajskiej i hiszpańskie pączki. Na Rynku Smaków stanie także ogródek z piwami rzemieślniczymi pubu Browariat.

Organizatorzy szykują także muzyczną niespodziankę. Food trucki będą serwować swoje dania w piątek i sobotę od 12 do 22, w niedzielę od 12 do 20.

Dla naszych czytelników mamy 5 bezpłatnych voucherów na posiłki w dowolnej restauracji na kółkach. o tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy o godz. 11.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij