Reklama

Dziś wybory do Rad Jednostek Pomocniczych

Redakcja
W niedzielę odbywają się wybory do 8 jednostek pomocniczych: Ligoty-Panewnik, osiedla Witosa, Bogucic, Szopienic-Burowca, Janowa-Nikiszowca, Murcek, Kostuchny, Podlesia. Głosowanie potrwa do godz. 19.

Prawo wyboru przysługuje osobom, które najpóźniej w dniu wyborów kończą 18 lat, stale zamieszkują na terenie określonej jednostki pomocniczej oraz figurują w rejestrze wyborców.

Głosować można od godz. 7:00 do 19:00 w wyznaczonych lokalach wyborczych za pomocą karty do głosowania. Każdy wyborca wybiera 1 kandydata poprzez postawienie znaku „X” w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata, na którego głosuje. Żeby zagłosować, trzeba mieć ze sobą dokument tożsamości.

Więcej informacji, w tym nazwiska kandydatów na radnych oraz gdzie można oddać głos znajdziecie TUTAJ.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij