Reklama

Dziś ostatni koncert promenadowy w Parku Kościuszki

Redakcja
To będzie koncert finałowy, dlatego obędzie się o innej godzinie niż wszystkie inne. Formuła też będzie inna. Oprócz granej na żywo muzyki, będą też tańce.

„Barrio Loco” to tytuł ostatniego już w tym sezonie koncertu promenadowego cyklu „Od Bacha do Beatlesów”. Publiczność będzie miała okazję posłuchać Tango Trio. Muzycy wykonają mniej i bardziej znane tanga. W języku polskim i hiszpańskim, tanga argentyńskie oraz przedwojenne utwory polskich artystów. Na scenie tango zaprezentują tancerze. Wstęp, jak zawsze, wolny. Początek koncertu o godz. 17. Jeśli pogoda nie dopisze, koncert zostanie przeniesiony na godz. 17.30 do siedziby Miasta Ogrodów.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij