Reklama

Dzień dobry Katowice. Pod Murckami może ruszyć wydobycie węgla

Szymon Kosek
Dziś jest poniedziałek, 20 lutego. Dzień będzie ciepły. Według prognozy IMGW, temperatura utrzyma się na poziomie 5 stopni Celsjusza. Niebo nie będzie zbytnio zachmurzone, wiatr południowo-zachodni powieje z prędkością 7 m/s. W nocy ochłodzenie do 2 stopni. Wiatr zmieni się na zachodni wiejący z prędkością 8 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 w Filharmonii Śląskiej posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu rady miasta.

O godz. 13 w ASP w Katowicach wykład otwarty pt. „Duże, proste, małe, złożone rysunki”. W roli prelegenta Cyrus Highsmith. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w MDK Południe przy ul. Kołodzieja 42 spotkanie w sprawie wydobycia węgla pod Murckami.

O godz. 18 w Strefie Centralnej spotkanie klubu dyskusyjno-filmowego Katowickiego Alarmu Smogowego. Gościem specjalnym będzie dr Tomasz Rożek. Więcej o spotkaniu TUTAJ.

O godz. 19 w klubie podróżników Namaste spotkanie pt. „Autostopem do Dubaju”. Więcej informacji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Pracownik budowy pawilonu C4 parkował w niedozwolonym miejscu na rynku. Dziś w portalu Katowice24.info głos zabiera kierownik budowy.

Jeszcze w tym roku w Dolinie Trzech Stawów może powstać pętla dla rolkarzy.

W weekend pisaliśmy m.in, o tym, że:

Ponad stu zawodników wbiegało w niedzielę na szczyty wieżowców Węglokoksu. O ich wysiłku przeczytacie TUTAJ.

Bar Oficyna powstał w miejscu dawnego klubu nocnego. Nie wszyscy starzy klienci zauważyli zmianę. Więcej o nowym lokalu na Mariackiej przeczytacie TUTAJ.

Miasto Ogrodów szuka najemcy na jeden ze swoich lokali. Cena za pierwszy miesiąc to zaledwie 1 złoty za metr kwadratowy. Więcej na ten temat TUTAJ.

Policja pochwaliła się wynikami za zeszły rok. Statystyki pokazują, że w mieście jest coraz bezpieczniej. Szczegóły TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcja@katowice24.info. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Bebe Luty 20, 2017 at 7:54 am - Odpowiedz

    A na 1 stronie ” w Katowicach moze ruszyc” – myslalem, ze kon po betonie. Tu jednak chodzi o wegiel 😉

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij