Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dziś połączeń na numer 997 nie odbierze już policja

Redakcja
Jest poniedziałek, 13 listopada. Jak podaje IMGW, dzień zapowiada się deszczowo. Padać ma od rana do wieczora. Będzie też zimniej niż w weekend. Termometry pokażą od 1 stopnia Celsjusza do maksymalnie 4 stopni. Temperatura odczuwalna ma być jeszcze niższa. Może spaść nawet do -5 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.00 w NOSPR prezydent Marcin Krupa i wicepremier Piotr Gliński podpiszą list intencyjny ws. organizacji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

O godz. 13.00 posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu rady miasta.

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (ul. Grażyńskiego 47) spotkanie z cyklu Podróże ze sztuką pt. „”Od wieży Babel do Burj Khalifa w Dubaju”. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 pierwszy seans 5. Festiwalu Kina Samochodowego. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w Absurdalnej specjalna edycja jam session poświęcona Krzysztofowi Komedzie. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kolejny krok do przebudowy ważnego skrzyżowania w Katowicach. Zamówienie za ponad 60 mln zł wykona polsko-czeskie konsorcjum.

Będą kolejne utrudnienia w rejonie budowanej Galerii Libero.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Katowicach. Śląsk jest ważny dla Polski – mówił podczas koncertu w NOSPR prezydent. Więcej TUTAJ.

Kino samochodowe po raz kolejny w strefie kultury. Przez 3 dni zostaną wyświetlone 3 filmy. Więcej TUTAJ.

Niewielki biurowiec klasy A powstaje przy ul. Mikołowskiej. Inwestor chce przyciągnąć  biznes do Śródmieścia. Więcej TUTAJ.

Od poniedziałku połączenia na numer 997 nie będzie już odbierać policja. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij