Reklama

Dzień dobry Katowice. Miasto zlikwiduje szalet w centrum

Redakcja
Jest wtorek, 16 stycznia. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj będzie wietrznie i może spaść śnieg. Termometry pokażą od – 5 do 1 stopnia Celsjusza. Temperatura odczuwalna ma być jednak znacznie niższa z powodu dość silnego wiatru. Jego prędkość wyniesie maksymalnie ok. 20 km/h. Wieczorem, około godziny 19, mogą pojawić się niewielkie opady śniegu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji rozwoju miasta.

O godz. 18.00 w MDK „Koszutka” (ul. Grażyńskiego 47) koncert piosenek oscarowych. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1, budynek stolarni) dyskusja pt. „Pokłosie reformacji. Popkulturowe rewizje historii”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Katowice chcą zorganizować dwie duże imprezy sportowe. Jedną dla biegaczy, a drugą dla kolarzy.

Trwają przygotowania do przebudowy ul. Dworcowej. Wyburzony zostanie podziemny szalet.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

80-letnia kobieta wpuściła do mieszkania dwie obce osoby, bo chciała im zrobić przysługę. Przez to straciła 5 tys. zł i dolary. Więcej TUTAJ.

Reklama ING Banku Śląskiego na budynku w centrum Katowic to przykład na to, że wizerunek miasta się zmienił. Tak przynajmniej twierdzą urzędnicy. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij